Vali Hakan Yusuf Güner Ziyareti
   Her yıl kutlanan 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, Vali Yardımcısı Musa Uslan ve Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu başkanlığında, ilimizdeki kamu ve... Vali Hakan Yusuf Güner Ziyareti

valiziyaret1 valiziyaret2 valiziyaret3

Her yıl kutlanan 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, Vali Yardımcısı Musa Uslan ve Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu başkanlığında, ilimizdeki kamu ve özel sektör sağlık kuruluşlarının temsilcileri Valimiz Güner’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Lütfi Akgün, Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Fikret Başkan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Alpagan Mustafa Yıldırım, Fuar Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şükrü Yücel, Park Hayat Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Enis Arabacı, Tabip Odası Genel Sekreteri Dr. Alev Türe, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Başkanı Hasan Aslan ve Devlet Hastane Yöneticisi Dr. Erkan Arslan ziyarette hazır bulundular.

Vali Güner, karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulan ziyarette konukları nezdinde tüm hekimlerin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı generic for benicar. Termal Sağlık konusunda da başkent konumunda olan ilimizde Sağlık kuruluşlarının öneminin bir kez daha arttığını belirten Valimiz Hakan Yusuf Güner; “Sağlık alanında ülkemiz büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadı. Bu alanda yapılan çalışmalar ve uygulamalar, sağlık sektörünün ne denli gelişmekte olduğunu gözler önüne sermektedir. Afyonkarahisar’da da bu gelişim ve dönüşüm en iyi şekilde tezahür etmektedir. Buna örnek olarak yenilenen ve büyüyen bina ve kampüsüyle Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, geçtiğimiz günlerde faaliyete giren Afyon Kocatepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, bunun yanında Türkiye’de imkan bakımından ilk sıralarda yer alan Fizik Tedavi Rehabilitasyon Hastanesi ve günden güne hizmet kalitesini artıran özel hastanelerimizdir. Hastanelerimiz ilimize en iyi şekilde hizmet verdiği gibi, il dışından ve hatta yurt dışından gelen hastalarımıza da en kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Bu imkanlar ve kalitenin artması bizleri çok memnun ettiği gibi hastanelerimizde inşallah şifa bulan hastalarımızda bu durumdan memnun olmaktadırlar. Ben bu ortamın sağlanmasında ve yürütülmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyor, tüm sağlık çalışanlarının tıp bayramlarını kutluyorum.”dedi.

Vali Güner’in nazik kabullerinden dolayı memnuniyetlerini belirten konuklar ise Sayın Valinin kendilerine vermiş olduğu destelerden dolayı çok teşekkür ettiklerini ve bu bağlamda sağlık kuruluşları temsilcileri olarak tüm meslektaş ve çalışma arkadaşlarının tıp bayramlarını kutladıklarını belirttiler.

Ziyaretin sonunda Vali Hakan Yusuf Güner’e Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu tarafından kitap hediye edilirken, Vali Hakan Yusuf Güner’ de konuklarına Valilik tarafından hazırlanan Afyonkarahisar Kent Vizyon Rehberi’nin de içinde bulunduğu eserleri takdim etti.

 

Hiç yorum şimdiye kadar.

Aşağıdaki Yorum bırakmak için ilk.