Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Ziyareti
    14 Mart Tıp Bayramı kutlamaları çerçevesinde Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu öncülüğünde, İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici,  kamu ve özel hastaneler... Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Ziyareti

belediye3 belediye belediye2 belediye1

14 Mart Tıp Bayramı kutlamaları çerçevesinde Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu öncülüğünde, İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici,  kamu ve özel hastaneler ile Tabip Odası yöneticileri Belediye Başkanı Burhanettin Çobanı makamında ziyaret etti.

Sağlık çalışanlarının en özel günlerinden olan 14 Mart Tıp Bayramı, yurt genelinde olduğu gibi ilimizde de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Bugüne özel olarak yayınladığı bir mesajla sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, tüm doktorların ve sağlık çalışanlarının karşılaştıkları zorluklara göğüs gererek bu saygın ve onurlu mesleği büyük bir özveriyle yürüttüklerini vurguladı. Tıp Bayramına özel olarak düzenlenen etkinliklerde her yıl sağlık çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Burhanettin Çoban, etkinlikler öncesi ilimiz sağlık yöneticileri ve Tabip Odası yönetimini makamında kabul etti.

Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu öncülüğünde gerçekleşen ziyarete; İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Lütfü Akgün, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Fikret Başkan, Tabip Odası Genel Sekreteri Dr. Alev Türe, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterlik İdari Başkanı Dr. Hasan Arslan, AKÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof click for more info. Dr. Alpagan Mustafa Yıldırım, Park Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Enis Arabacı, Fuar Hastanesi Başhekimi Dr. Şükrü Yücel ve Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Dr. Erkan Aslan katıldı.

Ziyarette Başkan Burhanettin Çoban’a, günün anısına kitap hediye eden Dr. Murathan Leblebicioğlu Tıp Bayramı kutlama etkinlikleri ile ilgili bilgi vererek, sağlık alanındaki gelişmeleri değerlendirdi. Tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını tebrik eden Başkan Çoban, aileleri ve sevdikleriyle birlikte huzurlu ve sağlıklı bir yaşam geçirmeleri dileklerinde bulundu.